Jak odebrać nagrodę za Kurs Matura Informatyka?

Jak odebrać nagrodę za Kurs Matura Informatyka?

Jesteś uczestnikiem Kursu Matura Informatyka lub zastanawiasz się, czy warto zacząć przygotowanie do matury z informatyki właśnie z nim?

Jak odebrać nagrodę za Kurs Matura Informatyka?

Kurs Matura Informatyka pozwoli Ci kompleksowo przygotować się do egzaminu z tego przedmiotu. Jest rozwiązaniem dla Ciebie zarówno jeśli znasz już podstawy, jak i wtedy, gdy dopiero zaczynasz przygotowania do matury z informatyki . O tym, jak rozpocząć naukę z kursem, przeczytasz w innym moim artykule: Jak rozpocząć przygotowania do matury z informatyki?

Kurs Matura Informatyka złożony jest z kilku części:

 • wykłady,
 • zadania domowe,
 • znajomości i umiejętności komunikowania się za pomocą komputera i technologii informacyjno-komunikacyjnych,
 • sprawdzanie zadań domowych,
 • quiz z teorii,
 • e-book do części teoretycznej,
 • nagrody!

Wykonywane przez Ciebie zadania domowe , to okazja do zdobywania nagród . Za każde poprawnie wykonane i oddane do sprawdzenia zadanie domowe, otrzymujesz odpowiednią liczbę punktów na swoim koncie użytkownika. Jeżeli zbierzesz ich odpowiednią liczbę, możesz wymienić ją na niespodziankę, wybraną z przygotowanych na ten rok propozycji. Jakie nagrody możesz odebrać, za Kurs Matura Informatyka 2025 / 2026 / 2027 ?

W tym roku wśród nagród znajdziesz między innymi:

 • projekty, za których rozwiązanie możesz zyskać dodatkowe punkty;
 • karty podarunkowe Empik, PaySafeCard, Zalando, Blizzard itp.;
 • doładowania Netflix, Spotify, Player, Google Play, Xbox, Twitch;
 • indywidualne konsultacje na temat rozwoju kariery w IT.

Zgarnij „darmowe” punkty na maturze

W ramach dodatkowego wsparcia w procesie nauki, przygotowaliśmy dla Ciebie książkę „MATURA INFORMATYKA - TEORIA”.

Materiały zostały stworzone z myślą o zróżnicowanych stylach nauki – zarówno w formie czytanej, jak i słuchanej – aby ułatwić przyswajanie wiedzy i zwiększyć efektywność Twojej nauki.

ksiazka-matura-informatyka-teoria

Jak odebrać nagrody za Kurs Matura Informatyka w kilku krokach?

 1. Zaloguj się na swoje konto na platforma.kursmaturainformatyka.pl .
 2. Przejdź do zakładki “ Nagrody ”.
 3. Sprawdź liczbę dostępnych punktów i sprawdź, na co Cię stać! Każda z umieszczonych propozycji zawiera informację o liczbie punktów, potrzebnych do jej odebrania.
 4. Nagroda wybrana? Kliknij „odbierz” na kafelku z nagrodą i potwierdź jej odbiór. W tym momencie Twoje punkty zostały pobrane. Wybrana nagroda pojawi się w „odebranych” dopiero po zaakceptowaniu przez nas zgłoszenia i przekazaniu Ci nagrody.
 5. Teraz przejdź do zakładki “Moje zgłoszenia” w menu i dodaj nowe zgłoszenie o nazwie “ Odbiór nagrody ”. Dzięki temu będziemy mogli Ci ją przekazać.
 6. Nagrody są przyznawane raz w miesiącu, na podstawie utworzonych zgłoszeń. Informacje dotyczące odbioru nagród przyjmujemy do 1 dnia roboczego każdego miesiąca, do godziny 10:00. Nagrody za poprzedni miesiąc będą przekazywane w ciągu 7 dni od ostatecznej daty zbierania zgłoszeń.

Do kiedy można odbierać nagrody za Kurs Matura Informatyka ?

Jeśli zdajesz maturę w maju 2022 nagrody, za zebrane w kursie punkty, możesz odebrać do 1 czerwca 2022, a następnie od października 2022. W okresie 2 czerwca - 1 października zgłoszenia nie będą realizowane.

To jak, czas zabierać się do zadań! Ile punktów udało Ci się już zebrać?

Masz jakieś pytania?

Jeśli masz do mnie pytanie odnośnie kursu lub przygotowania do matury z informatyki napisz lub zadzwoń!

KONTAKT